Pedofilové - devianti nebo prokletí?

27. dubna 2016 v 22:40 | Spoon |  Uvztekané názorovky s kapkou štiplavý satiry v doporučeným množství
Představte si, že partnerské vztahy jsou pro vás jedno velké tabu a něco, o čem si zkrátka můžete nechat jen zdát. Představte si, že přesně vámi straší nespočet lidí své neposedné malé děti, co se bez dovolení toulají po venku. V očích společnosti jste jen chlápek s větrovkou a rukama v kapse, co chodí po dětských hřištích a láká na bonbony, jezdí bavorákem s černými skly a sebevědomě unáší děti, jste spodina, odpad, odpornost. Nenávidíte se, nemůžete se na sebe ani s klidem podívat do zrcadla.

Pedofilie. Téma, o kterým se nemluví. Proč?
Lidé mají totiž pedofily automaticky spojené se sexuálními devianty...tedy, vlastně tyto dva typy lidí neustále zaměňují. Ne každý pedofil je úchyl, stejně tak jako ne každý úchyl je nutně pedofil. Ale nedivme se, když tohle matky ze strachu mylně vštěpují do hlavy svým ratolestem už odmalička.
Je absolutně logické, že když máte nějakou skupinu lidí, automaticky více uslyšíte o těch, co se výrazně projevují, páchají činy, o kterých se dočtete v novinách či uslyšíte v televizi, ti zbylí nijak nevyčnívají, a proto je při utváření názoru na celou skupinu neberete v potaz. Že když se najde několik pedofilů, co zneužívají děti, hned jsou VŠICHNI pedofilové úchylní, perverzní a nebezpeční devianti.

http://www.conspiracyclub.co/wp-content/uploads/2015/07/27475515991.jpg

Ale napadlo vás někdy, že takoví pedofilové přece také pociťují normální emoce? Jsou smutní (a ano, pak také často brečí), jsou šťastní a radují se, mají rádi svou rodinu a přátele, cítí lásku? Ano, neřekla bych, že to, že je člověk pedofil z něj dělá osobu, více ovlivňovanou sexuálním pudem, s větším libidem a sexuální appetitem. Vždyť pedofil může dítě vnímat úplně stejně zamilovaně, jako vy vnímáte svého partnera...teda, v jeho případě je to spíš jakýsi nedosažitelný cíl, něco nepřípustného. Takový člověk taky může tiše obdivovat překrásné zlaté vlasy, pomněnkově modré oči a nebo jistou inteligenci dané osoby.
Pro některé je nepochopitelné, jak můžou vlastně někoho dospělého přitahovat děti, proč se nespokojí s dospělými? Zkrátka to mají obráceně, jako vás děti odpuzují, je odpuzují dospělí. Ale je pravda, že plno pedofilů určitě randí s dospělými jen, aby se na to nepřišlo. Ze strachu z pohledu společnosti, z odsuzování, ze stranění se dotyčnému, z izolace.

http://img11.deviantart.net/af79/i/2009/323/0/d/abandoned_playground_by_questa_durron.jpg

Jsou to tak dva roky, co jsem v nějakém časopise, v Magazínu iDnes myslím, četla článek o pedofilech prolínaný rozhovory s nimi. Ti lidé si to prostě nevybírají, to si musíte uvědomit. A mnohdy tím vlastně mají zkažený celý život. Nesnášejí se za to, cítí se divně, hodně divně. Mně je jich vlastně hrozně líto, protože je to jedna z těch skupin lidí ve společnosti, co to mají nejtěžší.

Myslím, že jako byla dřív homosexualita tabu a lidé to nechápali a šíleně odsuzovali, přičemž dnes už je to zcela normální a proti homofobii se stále hodně bojuje, i když si myslím, že homofobů už je vcelku málo oproti tomu, jak tomu bylo dřív a ti zbylí raději mlčí a koukají na okolní děj, tak stejně to časem pravděpodobně bude i s pedofilií. Průběh však bude asi hrubší a nikdy na ně lidé úplně nepřestanou zírat, protože se přeci jenom jedná o lidi, které přitahují malé bezbranné děti a o pedofilních sexuálních deviantech je bohužel stále docela dost slyšet.

Ale svět není černobílej. A v tomhle ohledu se týhle skupiny lidí vždycky budu zastávat. Nemají to lehký.


Vaše Spoon

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.